Záväzná objednávka e-booku + 4 bonusov:

Stačí vyplniť objednávku, zaplatiť a e-book ti obratom pošlem na e-mail

4 najčastejšie otázky pred kúpou:

Ako a kedy obdržím e-book s bonusmi?

E-book ti pošlem obratom po zaplatení na tvoj e-mail. Pri platbe kartou to bude trvať maximálne 3 minúty, pri platbe bankovým prevodom hneď, ako sa peniaze objavia na účte. Následne dostaneš e-mail s e-bookom a 4 bonusmi v dvoch formátoch - PDF a ePub. E-book si prečítaš na akomkoľvek zariadení.

Ja už svoju webstránku mám, pomôže mi e-book?

Áno, pomôže. V e-booku ti ukážem, ako získaš na svoj web návštevnosť, ako zvýšiš počet fanúšikov na Facebooku alebo ako nadviažeš spoluprácu s novými ľuďmi. Aj keď je e-book cielený primárne pre začiatočníkov, aj pokročilí si z neho odnesú veľa informácií, ktoré môžu obratom aplikovať do praxe.

Čo keď zistím, že e-book nie je pre mňa?

Ak si e-book prečítaš a zistíš, že affiliate marketing nie je vec, ktorá by ťa zaujala, do 30 dní od objednania ti vrátim 100% z ceny. Takúto garanciu si môžem dovoliť, pretože za kvalitou si pevne stojím.

Prečo mám kupovať e-book, keď všetko nájdem na internete?

Pretože stráviš stovky hodín hľadaním a skúšaním úplne nefunkčných stratégií, ako zarobiť peniaze. Viem to, pretože sám som tak začínal. Tento e-book ti ušetrí čas, a poskytne ti návod, ktorý zaručene funguje. Za to ti ručím.