Referencie čitateľov

TU nájdeš názory iba tých, ktorí už e-book stihli prelúskať. Pridáš sa k nim?

4,4

(Hodnotili 8 užívatelia)

 • 5
  6x
 • 4
  0x
 • 3
  1x
 • 2
  1x
 • 1
  0x

test

test

test

Default Avatar

test10

test10.sk

test10 lotr i sgjisj dfo[ijsf[do ijgs[dfi gj[dsfiogj so[idfg[ dsig[o isjdf[gojis d[ogijs[doi gj[dsoigj [dsiofgj s[odfigj[ sodifg[o sijdfg[i sjfg

Miška Struhárová

Miška Struhárová

www.struharova.com

Kniha je písaná s veľkou ľahkosťou a aj keď možnosti zarábania na internete nepoznáte, sú zrozumiteľne vysvetlené. Na príkladoch reálnych webov je ukázané, ktoré konkrétne stratégie fungujú. Rovnako aj bonusy prekonali moje očakávania, najmä bonus o magazíne Slimming.cz, kde Peter opisuje celé know-how, ako vytiahol web z červených čísel na obrat 500 € mesačne.

Hana Liptáková

Hana Liptáková

www.hanaliptakova.com

Peťova knižka ma namotivovala natoľko, že som začala oveľa lepšie blogovať. Dbám na kľúčové slová, čo mi zabezpečilo zvýšenie návštevnosti blogu. Zaregistrovala som sa do affiliate siete a začala používať provízne odkazy pri písaní recenzií. Prvé peniaze na seba nenechali dlho čakať. Knihu odporúčam ako začiatočníkom, tak pokročilým.

Martin Rosulek

www.digitalninomadstvi.cz

Líbí se mi, že v knize je velmi srozumitelně vysvětlené, co je to affiliate marketing a jak tento model spolupráce funguje. Peter se zaměřuje na praktickou ukázku, co je potřeba udělat, abychom vytvořili svůj vlastní affiliate web a začali s ním vydělávat. Můžete se těšit na praktické příklady konkrétních projektů, které Peter sdílí.

Vladimír Rejholec - referencia

Vladimír Rejholec

www.rej.sk

Peťova kniha je super nakopnutím pre všetkých, ktorí otáľajú a svoj web zatiaľ nespustili. Jednak prináša pohľad do sveta veľkého affiláka, ale hlavne tu nájdete veľa rád a praktických postupov. Pre začiatočníkov je to takmer povinnosť, pre pokročilých zaujímavé spestrenie a solídna dávka inšpirácie.

František Szabó

František Szabó

www.affilblog.cz

Affilák a dobrý kamarád s nejupřímnějším smíchem na světě Peter Chodelka sepsal 231 stran praktických rad pro každého, kdo chce začít vydělávat na internetu. Zapomeňte na obecné poučky a velká slova, připravte se na jasné bodovité návody, checklisty a screenshoty, jak krok po kroku postavit váš první “zarábajúci web” .

Roland Vojkovský

Roland Vojkovský

www.vojkovsky.sk

E-book je výborne naformátovaný a ľahko sa číta. Všetko je v e-booku vysvetlené pekne krok za krokom. Osobne sa mi najviac páčila kapitola o outsourcingu a delegovaní práce, keďže je to niečo, s čím sám ešte len začínam. Aby som nezabudol, bonusy ku knihe, na ktorých som s Peťom spolupracoval, sú tiež skvelé!

Podeľ sa o názor aj ty:

Hodnotenie (5 je najviac)

Pohlavie: